נומרולוגיה קבלית גילוי ומימוש פוטנציאל אישי

מאת דב גרגור ~ 6 בפברואר, 2010. בקטגוריות: articles, התאמת עיסוק.

גילוי ומימוש פוטנציאל אישי באמצעות נומרולוגיה קבלית

"אני לא בנוי לניהול". "יש לי שתי ידיים שמאליות". "אני ושיווק? אין מצב". כולנו בטוחים שיש דברים שאיננו מסוגלים לעשות, וחושבים שאנחנו טובים רק בדברים מסוימים. הידע הזה נובע לרוב מהניסיון שלנו: אם ניסינו משהו והצלחנו בו, ננסה לעסוק בו שוב ושוב. אם נכשלנו, אנחנו מסיקים שמוטב לנו להתרחק מהתחום.

אבל הניסיון הוא מורה מפוקפק בכל הקשור לגילוי הפוטנציאל שלנו. יש תחומים שלמים בהם לא ניסינו כלל לעסוק, ולכן לא נדע לעולם אם יכולנו לפרוח בהם. לעיתים אנחנו מסתפקים בתגובות מהסביבה, ודי בביקורת חד-פעמית כדי לשכנע אותנו שאין בכוחנו לעסוק בתחום מסוים. לעיתים, מספיק ניסיון כושל אחד בילדות או בנעורים כדי שנתרחק לחלוטין ממשהו, ונפסיד עולם שלם של חוויות, תחביבים ואפילו מקצועות בהם יכולנו לעסוק. ולפעמים אנחנו מרגישים בבטן שיש משהו שאנחנו טובים בו, אבל לא מעזים לנסות בגלל ביקורת עצמית, פרפקציוניזם וחשש להיכשל.

נומרולוגיה קבלית היא כלי שיכול לגלות לאדם את הפוטנציאל הגלום בו. נומרולוג מומחה יכול לגלות על ידי תאריך הלידה ושמו של האדם אינספור נתונים על יכולותיו של האדם – אותן מתנות שעימן הגיע לעולם. כל מספר והמתנות שלו: החל מכישרון שיווק, דרך יכולת הוראה וכלה בכישרון טיפולי. ייעוץ נומרולוגי מגלה למתייעץ את שלל יכולותיו, ופותח בפניו דרכים חדשות למימוש עצמי.

דב גרגור נומרולוג ומתקשר.

תגיות: , , , , ,

תגובה אחת על נומרולוגיה קבלית גילוי ומימוש פוטנציאל אישי

  1. Pantene

    Cool article, It was helpful.

הוספת תגובה