מהי נומרולוגיה

מהי נומרולוגיה?  

נומרולוגיה היא המדע, הפילוסופיה והפסיכולוגיה של המספרים והאותיות. זו תורה עתיקה שיכולה לסייע לאדם להבין את מה שהתרחש בחייו בעבר , להבין את אשר עובר עליו בהווה ולכוונו אל העתיד. זהו מסע מרתק המתבסס על תאריך הלידה והשם של האדם שהם שני המרכיבים המלווים אותו מרגע לידתו.

בעזרת ייעוץ נומרולוגי מקצועי  ניתן להגיע לפתרון משברים, להתמודד עם תמורות ושינויים ולזהות כיוונים במעגלי החיים השונים.

ייעוץ נומרולוגי – מהו ?

ניתוח וייעוץ נומרולוגי ניתנים   באופן אישי לאדם אשר פונה לייעוץ, על פי שמו ותאריך לידתו. ניתוח נומרולוגי  יכול לגעת בכל אחד מן התחומים הבאים, על פי בקשת הפונה:

עיסוק – מהו העיסוק הנכון לאדם המתייעץ? מהם הכישרונות שאיתם בא לעולם? מהם התחומים שבהם, על פי פוטנציאל גורלו, הוא יוכל לפרוח? בנוסף, ניתן לבדוק עיתויים מתאימים להחלפת מקצוע או מקום עבודה.

זוגיות – התאמה זוגית, קונפליקטים בזוגיות ודרכים לפתרונם, יכולת של בני הזוג לענות זה על צרכיו של האחר, עיתויים לזוגיות ונישואין או לגירושין, בדיקת תאריכי נישואין ועוד.

בחירת שמות – כמו למספרים, גם  לאותיות עוצמה ותכונות משלהן (המבוססת על ערכן הגימטרי). שם פרטי הוא כמו "ערכת כלים" שמעניקים ההורים לילדם הרך. בייעוץ ניתן לבדוק התאמה של השם לתאריך הלידה, לתכונות ההורים ולפוטנציאל החיים של הרך הנולד, וכך להעניק לו כוחות ועוצמות לעתיד.

מקום מגורים – מקום מגורים מתאים או לא מתאים, עיתויים למעבר דירה, שיפוצים ועוד.

עסקים  – בדיקה נומרולוגית לכדאיות כלכלית בעיתוי הנכון, בדיקת שותפויות עסקיות ומיזוגים,  ליווי חברות לעיתויי השקעות נכונים ולא נכונים, התאמת עובדים למשרות.

מימוש עצמי – על פי תאריך הלידה והשם ניתן לאתר את הצרכים, היכולות והכישרונות הבסיסיים של האדם, אשר מניעים אותו למימוש פוטנציאל  ועשייה, וכן את הגורמצים שמונעים ממנו להתקדם בכיוון הרצוי.