נומרולוגיה קבלית ובחירות נכונות

מאת דב גרגור ~ 28 בינואר, 2010. בקטגוריות: articles.

גילוי ומימוש הפוטנציאל האישי באמצעות תאריך הלידה והשם

נומרולוגיה קבלית ובחירות נכונות

באיזה מקצוע לבחור? איזה בן זוג מתאים לי? מתי הזמן הנכון להיכנס להריון? האם לנהוג כך או אחרת עם בן הזוג, עם הבוס, עם הקולגות, עם החברה הטובה, עם הילדים?

החיים מלאים דילמות והתלבטויות. כל רגע בחיינו מזמן לנו התפצלות דרכים, ועלינו לבחור את השביל שבו נלך. כל בחירה מפחידה, כי בחירה בדרך אחת משמעה תמיד ויתור על דרך אחרת. ואת התוצאות איננו יודעים. איך נדע שעשינו בחירה נכונה?

בחירות נכונות הוא שם המשחק בחיים. הבחירות שאנו עושים מנתבות את חיינו, כשכל בחירה מכוונת לבחירות חדשות. בחירת שם לתינוק שנולד,  בחירה בין בית קרקע או דירה , בחירת שותף עיסקי, פתיחת עסק, בחירת מקצוע , בחירה במסלול לימודים, בחירת בן זוג  – כולן נכונות אם הן מתאימות לאופיינו וייעודנו, ואינן נכונות אם הן מרחיקות אותנו מהשאיפות הכמוסות שלנו ומהייעוד שאליו נועדנו.

נומרולוגיה קבלית מאפשרת לנו להבין טוב יותר את עצמנו, וכך לבחור את הבחירות הנכונות לנו. מספרי תאריך הלידה, לצד מספרי השם שלנו, הם תדר ייחודי רק לנו, ואם נקשיב לו, נדע לבחור נכון. הבחירות שנכונות לנו הן ייחודיות רק לנו: אין בחירה נכונה באופן אבסולוטי, אלא רק בחירה שעונה בצורה הטובה ביותר לצרכים הספציפיים שלנו.

אבחון נומרולוגי יוכל לומר לנו לא רק מהן הבחירות המתאימות לנו ביותר, אלא גם מתי לערוך אותן. כך נוכל לבחור בחירות נכונות, ולחיות חיים מספקים וטובים יותר.

. במצבים אלו מגיעה הנומרולוגיה וחושפת בפני האדם את הפוטנציאל הגלום בו. תוך  שימוש בתאריך הלידה ושם ניתנת הזדמנות של גילוי . בהרבה מאד ייעוצים ניתן לשמוע " תמיד ידעתי אך לא העזתי" . המראה בה משתקף האדם , מעודדת את האומץ לצאת מהריבוע ולגלות מה באמת גלום בו . ברגע שהגילוי נעשה בעזרת נומרולוגיה ועם נומרולוג טוב, הדרך פתוחה לגלוי ולמימוש הפוטנציאל .

נומרולוג דב גרגור

תגיות: , , , , , ,

תגובה אחת על נומרולוגיה קבלית ובחירות נכונות

  1. The Jewelry Store

    Nice article, It was inspiring.

הוספת תגובה