הזדמנויות ועיתויים במצבים סבוכים

מאת דב גרגור ~ 27 בינואר, 2010. בקטגוריות: articles.

בדיקה נומרולוגית להזדמנויות ועיתויים במצבים סבוכים

נומרולוגיה קבלית ככלי לזיהוי הזדמנויות בחיים

"לכל זמן, ועת לכל חפץ תחת השמים", אמר קהלת. כולנו יודעים שיש זמן מתאים לכל פעולה, זמן שבו יש לה סיכוי להצליח – וזמן מוקדם או מאוחר מדי לשם כך. הצרה היא שכבני אנוש פשוטים, רובנו מתקשים לזהות את הזמן הנכון לעשות כל דבר. לא פעם אנחנו מוצאים את עצמנו מתפרצים בטרם עת, או מתעכבים לעשות או להגיד משהו, ומגלים שכבר מאוחר מדי. אנחנו נשארים בעבודה שמזמן היינו צריכים לעזוב, או עוזבים אותה מוקדם מדי. אנחנו משליכים את עצמנו אל זוגיות חדשה מהר מדי, או מתמהמהים להתמסד עד שלבן הזוג נמאס. אנחנו אומרים משפטים כמו?: "אחרי עשרים שנה גיליתי שאני לא במקום הנכון", או "אני תקוע, ולא יודע מתי ואיך לשנות את מצבי".

איך נדע מתי הזמן הנכון לכל דבר? איך נזהה עיתויים נכונים לערוך שינויים בזוגיות, מעבר דירה, שינוי מקצוע, לידת תינוק?

נומרולוגיה קבלית היא כלי מדויק, שמגלה לנו מתי נכון לפעול, ומתי נכון לנוח ולחכות. ייעוץ נומרולוגי מגלה לנו מתי נכון להחליט, ומתי להתלבט. מתי המזל יעמוד לצידנו, מתי הזמן הנכון לזוגיות, ומתי הזמן הנכון לצאת לדרכים חדשות.

הכלי בו משתמש נומרולוג מומחה לשם גילוי העיתויים הוא תאריך הלידה של האדם. על פי הנומרולוגיה הקבלית, בתאריך הלידה גלומים עיתויים מדויקים שילוו אותו לכל מהלך חייו. נומרולוג מומחה משתמש במספרי חייו של האדם כדי לכוונו ליציאה ממצבים סבוכים ומדילמות קשות, בכל התחומים: משפחתי, עסקי, זוגי או מקצועי.

תגיות: , , , , , , , , , , , , , , , ,

תגובה אחת על הזדמנויות ועיתויים במצבים סבוכים

  1. Ailey

    I?m glad to be a visitor of your perfect weblog ! , appreciate it with this rare info ! . ;)

הוספת תגובה